Hala magazynowa producent

Hala magazynowa producent

Hala magazynowa od producenta stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych budynków murowanych. To atrakcyjne rozwiązanie między innymi ze względu na stosunkowo niskie koszty budowy oraz krótki termin realizacji inwestycji. Hale namiotowe kupowane bezpośrednio od producenta można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

Hala magazynowa producent

Namiot magazynowy bez pośredników

Można powiedzieć, że hala magazynowa kupiona bezpośrednio od producenta jest szyta na miarę, zgodnie z życzeniem klienta. Kupując tego typu konstrukcję klient ma możliwość wyboru nie tylko jej wymiarów, ale także na przykład kolorów poszycia i dachu.

Ciekawym rozwiązaniem oferowanym przez niektórych producentów jest konfigurator 3D. Za pośrednictwem strony internetowej klient może stworzyć swój wirtualny magazyn, wybierając jego wymiary, rodzaj materiałów, z jakich ma zostać wykonany, rodzaj dachu czy wspomniane kolory poszycia i dachu.

Hala magazynowa od producenta może mieć poszycie dachowe o różnej konstrukcji. Kupując bez pośredników klient ma możliwość dokonania wyboru pomiędzy dachem:

  • dwuspadowy,
  • wielospadowym.

Szybka budowa magazynu

Montaż hali namiotowej kupionej bezpośrednio od producenta zajmuje stosunkowo niewiele czasu.

Konkretny termin zależy od wielu czynników, na przykład rozmiarów konstrukcji i miejsca montażu, jednak z reguły jest to od 4 do 6 tygodni.

Płatność rozłożona w czasie

Kupując nowy namiot będziemy mieć gwarancję, że budowla jest w dobrym stanie technicznym i będzie ją można bezpiecznie użytkować.

Niektóre firmy proponują swoim klientom atrakcyjne formy finansowania tego typu konstrukcji, na przykład przez leasing.

Dzięki temu płatność za wybudowanie magazynu będzie rozłożona w czasie.

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni